tel. kom. 607-760-005
email: kaniacup@wp.pl


OPŁATA ZIMOWA 2018/2019 - AP KANIA CUP


Szanowni Rodzice 

Z początkiem listopada zakończyły się mecze ligowe rundy jesiennej 2018/2019 rozgrywek organizowanych przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Gorzowie Wlkp. Ogółem nasi Zawodnicy w 4 kategoriach wiekowych tj. Żak, Orlik, Młodzik i Trampkarz rozegrali 29 meczów. Każdy z nich był kolejną szansą i okazją do sprawdzenia swoich umiejętności oraz pokazania nad czym należy jeszcze mocniej pracować na treningach.

Jak już Państwa informowaliśmy we wrześniu, udział naszych Zawodników w tych rozgrywkach wymagał poniesienia opłat, m.in. opłaty sędziowskie, koszty zakupu dodatkowego sprzętu, opłaty trenerskie czy utrzymanie boiska. Z tego tytułu, na naszą prośbę, wnieśli Państwo dodatkową opłatę, tzw. ,, opłatę LIGOWĄ " 
za co BARDZO DZIĘKUJEMY!! 

Pozwoliło to nam zmierzyć się z obciążeniami wynikającymi z wytycznych GOZPN.
W sezonie zimowym, oprócz wydatków związanych z wynagrodzeniem trenerów oraz ciągłym uzupełnianiem i wymianą sprzętu treningowego (np. piłki, które służyły na boisko nie mogą być używane w piłce halowej), dochodzą również inne kwestie finansowe, przede wszystkim opłaty za wynajem sal i hal sportowych na treningi poszczególnych kategorii wiekowych.

25 października br. na FB zamieściliśmy kosztorys wynajmu sal i hal Gorzowie Wlkp.
Wartość wynajmu od listopada do marca to prawie 16.000 zł.

Kwota duża ale potrzebna do poniesienia, aby nasi Zawodnicy mogli trenować w warunkach, które pozwolą im stawać się jeszcze lepszymi i aby sprostać wymaganiom stawianym przez PZPN. - W dobie wprowadzenie CERTYFIKACJI Akademii Piłkarskich i Szkółek Piłkarskich.

Jak zawsze staramy się dopinać budżet, aby finanse pozwoliły na optymalne funkcjonowanie Akademii, przyjazne dla Zawodników i ich Rodziców. Jednakże w aktualnych realiach sportowych NIE jest to takie proste.

 

Dlatego, aby zbilansować sezon zimowy na salach i halach po raz kolejny jesteśmy zmuszeni do wprowadzenia dodatkowej opłaty halowej w wysokości 20 zł miesięcznie przez 5 miesięcy zimowych za każdego zawodnika naszej Akademii czyli w sumie 100 zł. W przypadku rodzeństwa trenującego w Akademii opłata jest jedna.

Jednocześnie informujemy, że w sezonie zimowym planujemy zorganizować mecze i turnieje halowe, w których nasi Zawodnicy wezmą udział i pokażą moc i wysokie umiejętności piłkarskie. Planujemy również brać udział w turniejach organizowanych przez inne szkółki i akademie piłkarskie.
W przypadku meczów i turniejów organizowanych przez naszą Akademię nasi Zawodnicy NIE BĘDĄ ponosili opłat organizacyjnych z wyjątkiem tych za ewentualny posiłek (obiad). 

Podobnie planujemy w przypadku organizowania cyklu rozgrywek wewnątrz Akademii pomiędzy naszymi zawodnikami. Kwestia formy rozgrywek pozostaje do ustalenia. Może nasi Zawodnicy maja jakieś propozycje, pomysły czy sugestie?! Czekamy na informacje.

Powyższą opłatę zimową w wysokości 100 zł prosimy wnieść w terminie do końca listopada u trenerów poszczególnych grup wiekowych GOTÓWKĄ z jednoczesnym podpisem na liście. 

 

W przypadku wątpliwości albo rozmowy indywidualnej dotyczącej konieczności opłaty prosimy o kontakt z Trenerem Koordynatorem Dawidem Kaniewskim.
Jednocześnie jeszcze raz ponawiamy prośbę, jeżeli mają Państwo pomysły albo propozycje na pomoc w sfinansowaniu sezonu zimowego na salach i halach, bardzo prosimy o kontakt w Trenerem Koordynatorem Dawidem Kaniewskim.

WAŻNE !!

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek sugestie, propozycje, pomysły, innowacje, problemy, wątpliwości, uwagi zastrzeżenia, itp. dotyczące funkcjonowania AP Kania Cup, bardzo prosimy o kontakt z Trenerami poszczególnej grupy wiekowej lub Trenerem Koordynatorem Dawidem Kaniewskim.

Jesteśmy zawsze otwarci na rozmowy i konstruktywne dyskusje służące rozwiazywaniu problemów Akademii, bo AKADEMIA to MY!!!!

Galeria Zjdęć: