tel. kom. 607-760-005
email: kaniacup@wp.pl


Półkolonie Gorzów Wlkp. + Gmina Lubiszyn STYCZEŃ 2016


Witamy

Pierwszy dzień półkolonii dla zawodników Ap Kania Cup oraz Ap Kania Cup - Gmina Lubiszyn pod nazwą  ,,WINTER KANIA CUP 2016" zaczął się już godziny 7:30 rano w świetlicy w zaprzyjaźnionym I LICEUM SPOŁECZNYM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM podczas gier w m.in. warcaby, szachy itp. Przed godzina 9:00 gdy wszyscy uczestnicy byli już obecni i gotowi do rozpoczęcia zajęć na sali gimnastycznej. Trener główny Dawid Kaniewski przedstawił kadrę wychowawców którzy będą mu pomagać podczas ,,WINTER kania Cup 2016" a następnie przeszedł do spraw które są obowiązkowe na każdym zgrupowaniu/półkoloniach / obozie.. Do omówienia regulaminu i zasad uczestnictwa. Do południa odbywały się zajęcia na Sali- trening techniczny oraz prezentacje multimedialne.Natomiast po obiedzie szliśmy na atrakcje dnia. W tym wypadku był to basen na Słowiance:)Dzień zakończyliśmy naszym klubowym okrzykiem ,, JEDNA DRUŻYNA " ! 

Drugi dzień półkolonii ,,WINTER KANIA CUP 2016”  rozpoczął się tradycyjnie czyli odbył się konkurs rysunkowy z wybranego tematu ( każdy dzień inny temat) pt. Najlepsze Logo AP Kania Cup, dla młodszych zawodników, starsi natomiast zaangażowali się w gry planszowe.Później znów podzieliliśmy się na dwie grupy, gdzie starsza zaczęła zajęcia na Sali- małe gry zadaniowe, a młodsza obejrzała prezentacje pt. „Co trzeba zrobić aby zostać piłkarzem?”. Krótka przerwa na drugie śniadanie i ruszyliśmy do kina w galerii Askana na film „Gwiezdne Wojny”. Film okazał się ,,strzałem w dziesiątkę" a dzieci uczestniczące w ,,Winter KANIA CUP 2016" wyszły z niego bardzo zadowolone i uśmiechnięte.  Po seansie udaliśmy się na obiad oraz krótki spacer.

Plan na III dzień WINTER KANIA CUP 2016 przedstawiał się następująco : od 9:00 do 12:00 część pierwsza: TRENING z zakresu panowania nad piłką.Część druga rozegranie mini turnieju.Następnie o godz.12:30 wszyscy razem udaliśmy się na obiad. Następnie z młodszą grupą udaliśmy się na zabawę do Fikolandu, a starsza grupa poszła rywalizować  w kręgle.

W czwarty dzień WINTER KANIA CUP 2016 odbyły się treningi techniczne na Sali oraz spotkanie z panem Robertem Hermanem , tenisistom stołowym . Po śniadaniu obejrzeliśmy  film pt. „Gol”. Natomiast po obiedzie wszyscy udaliśmy się na basen, gdzie dzieci mogły wyszaleć się na zjeżdżalniach.

Na ostatni dzień półkolonii WINTER KANIA CUP 2016 organizatorzy przewidzieli :na sali gimnastycznej po krótkiej rozgrzewce ogólnorozwojowej, rozegranie Turnieju na duże bramki tzw. Ligi Mistrzów gdzie każdy z zespołów wybiera nazwę drużyny piłkarskiej występującej w tych prawdziwych rozgrywkach. Do południa zostały rozegrane eliminacje, natomiast po obiedzie obyły się finały. Na koniec podsumowaliśmy całe półkolonie, każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, a zwycięzcy konkursów rysunkowych dostali puchary. 

Całość zakończyliśmy Naszym wspólnym okrzykiem „JEDNA DRUŻYNA!!!”. Dziękujemy i już teraz zapraszamy na obozy letnie.

Galeria Zjdęć: