tel. kom. 607-760-005
email: kaniacup@wp.pl


I DZIEŃ ,,WINTER KANIA CUP " !!!


Witamy

Pierwszy dzień obozu ,,WINTER KANIA CUP 2015" zaczął sie juzze godziny 8:00 rano w świetlicy w zaprzyjaźnionym I LICEUM SPOŁECZNYM OGOLNOKSZTALCACYM podczas gier w m.in.waracaby,szachy itp. 
Przed godzina 9:00 gdy wszyscy uczestnicy byli juz obecni i gotowi do rozpoczęcia zajęć na sali gimnastycznej. Trener główny Dawid Kaniewski przedstawił kadrę wychowawców którzy bedą mu pomagać podczas ,,WINTER kania Cup 2015" a następnie przeszedł do spraw które sa obowiązkowe na każdym zgrupowaniu/obozie.. Do omówienia regulaminu i zasad uczestnictwa w obozie. Wszyscy uczestnicy bardzo szybko zapoznali sie z zasadami które bedą obowiazywać na zajęciach i wspólnych wyjściach na obiad lub basen/kino.
Zajęcia sportowe zostały podzielone na dwie części : 
Pierwsza cześć od 9:15 do 10:30 stanowiła solidna rozgrzewka ogólnorozwojowa oraz IGRZYSKA Klubowe w których dzieci zostały podzielone na 5 drużyn i za zadanie miały rywalizować w 6 konkurencjach koordynacyjnych.
Zwycięzcy zostali zapisani w notesie trenera.
Następnie nastąpiła przerwa na zjedzenie owoców przygotowanych przez organizatorów oraz drugiego śniadania które dzieci zabrały ze sobą na   Zajęcia. Druga i ostatnia cześć sportowa polegała na podzieleniu sali gimnastycznej na dwa mini-boiska piłkarskie i rozegraniu wewnętrznego turnieju, dzieci Zostaly podzielone wg roczników i rywalizowały w turniejach 4 zespołowych.
Po godzinej rywalizacji sportowej,posprzątaliśmy sale i udaliśmy sie na obiad.
Na obiedzie młodzi adepci futbolu wykazali sie wzorowa postawa.
Następnie organizatorzy zaplanowali wyjście na basen, grupa poraz kolejny podzieliła sie na starszy i młodszy rocznik. starszy rocznik udał sie z Trenerem Dawidem Kaniewskim rozegrać mecz w piłkę wydana , natomiast młodsi pozostali z dwoma opiekunami na basenie rekreacyjnym.
Caly dzień podsumowaliśmy okrzykiem i hasłem przewodnim AP KANIA CUP 

,, JEDNA DRUŻYNA " !!!