tel. kom. 607-760-005
email: kaniacup@wp.pl


II DZIEŃ,,WINTER KANIA CUP 2015" !!!


Witamy

Kolejny dzień ,,WINTER KANIA CUP 2015'' młodzi zawodnicy zaczęli od testów sprawnościowych,oraz testów w zakresie panowania nad piłką, tak aby po tradycyjnej przerwie na zjedzenie drugiego śniadania i owoców przejść do dalszej części zajęć czyli rozegrania kolejnego mini-turnieju piłki nożnej między soba. Dzieci zostały podzielone rocznikowo,tak aby kazdy uczestnik rywazlizował w optymalnej kategorii wiekowej dla siebie.

W dzisiejszym dniu zarówno w turieju roczników 2009-2008 oraz 2006 zwycieżył zespoł pod nazwą REAL MADRYT ( dzieci wybierały dla każdego zespołu nazwe zespołu występującego w Lidze Mistrzów) .

Następny punkt dnia zawierał wyjazd na obiad ,oraz spacer do kina znajdującego się w Galerii Askana.

Dzieci po zjedzeniu pysznego i zdrowego obiadu,poniewaz warto tu zanaczyc że lokal FIESTA w którym młodzi uczestnicy obozu ,,winter KANIA CUP 2015'' jedza obiady , mają podawane tylko i wyłaćznie zdrowe potrawy,tak aby pasowały idealnie do zapotrzebowania energetycznego organizmu zawodnika  w ciągu dnia.

Pogoda dzisiaj była idealna na spacery a więć kadra szkoleniowa uznała że naszym młodym podopiecznym przyda się spacer po ,,świeżym powietrzu" w drodze  do kina. Wszyscy wspólnie dotariliśmy do kina 30 minut przed filmem ,, Pingwiny z Madagaskaru" który mieliśmy zobaczyc.

Film okazał się ,,strzałem w dziesiątke" a dzieci uczestniczące w ,,winter KANIA CUP 2015" wyszly z niego bardzo zadowolone i usmiechnięte.

 

Galeria Zjdęć: